Wytrzymałe tynki do robienia elewacji zewnętrznych

Wytrzymałe tynki do robienia elewacji zewnętrznych

20 maja 2021 Wyłącz przez Redakcja

Solidne tynki do robienia elewacji zewnętrznych oferuje marka GREINPLAST. Tynki akrylowe mają specjalne właściwości, pozwalające na uzyskiwanie idealnych efektów. Wszystkie tynk akrylowy można bez kłopotu nakładać. Tynk powstały na podstawie innowacyjnych technologii nadaje się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz pozostałych.

Tynk akrylowy można nałożyć po 28 dniach od położenia podłoża. Dodatkowo ten rodzaj tynku bardzo dobrze sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Zaprezentowany wyrób to spójny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw została udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zapoznać na stronie www.

Jeżeli kupujący mają takie życzenie, mogą zostać wykonane zlecenia indywidualne pod kątem wybarwienia tynku. To daje gwarancję, że abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że ze wsparciem konkretnej firmy da się to uzyskać. Tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kg. Kupujący zainteresowani jego kupnem mogą zapoznać się z opisem na stronie www. Do ich dyspozycji zostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu.

W przypadku jakichkolwiek pytań można skontaktować się z obsługą klienta. Z uwagi na prędkość i łatwość aplikacji, tynk akrylowy stosuje się nad wyraz często. Warto wybrać taki konkretny preparat, aby mieć pewność imponującej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku zostanie umieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może zostać nałożony w każdych warunkach środowiskowych.