Rzetelne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym

Rzetelne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym

21 października 2021 Wyłącz przez Redakcja

Fachowe projektowanie wnętrz komercyjnych to domena warszawskiej pracowni ZEN. Jest to miejsce, w jakim opłaca się składać projekt, ponieważ w krótkim czasie można będzie nabrać przekonania, że zatrudnieni tutaj architekci wnętrz doskonale znają się na swojej pracy. Nie tylko zrobią wszystko w zgodzie z zasadami, ale też zachowają kreatywność.

Eksperci mają spore doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a dotychczasowe projekty można sprawdzić na ich stronie internetowej. Można przykładowo przeglądać projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z różnych branż, czy części wspólnych apartamentów. Renomowany projektant wnętrz ma na względzie to, aby każdy z projektów był innowacyjny.

Klient podczas pierwszej rozmowy musi precyzyjnie opowiedzieć, na czym mu zależy i jaka grupa docelowa będzie korzystała z jego obiektu. Na takiej podstawie architekci utworzą projekt spełniający wszystkie wymagania. Będzie to projekt 4D albo zaprezentowany jako wirtualny spacer 360 stopni. Technologia wirtualnej rzeczywistości daje szansę na przyglądanie się z bliska zaproponowanym rozwiązaniom i pozwoli dostrzec wszystkie detale konkretnej inwestycji.

Taka koncepcja pozwoli też na wprowadzanie zmian różnego rodzaju, żeby wszystko pozostawało spójne. Ze względu na to też architekci mogą o wiele bardziej zrozumieć, na czym będzie zależało zleceniodawcom. Z propozycji pracowni mogą korzystać klienci z całej Polski. ZEN ma doświadczenie w pracy zdalnej, dlatego można zdecydować się nie tylko na wykonanie projektu, ale też na usługę wykonania elementów umeblowania na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami na terenie Polski a także z dostawcami wysokiej jakości systemów, co daje okazję na kompletne wyposażenie domu. Meble będą zrobione z zastosowaniem najlepszych materiałów wykończeniowych i okażą się trwałe przez długi czas.